ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

1Kde sa nachádza projekt Eden Rezort?
Eden rezort leží v blízkosti západných svahov Malých Karpát v južnej časti Záhorskej nížiny v priamej blízkosti zmiešaných lesov CHKO z jednej strany a z druhej vodnej nádrže. Len pár minút za obcou Lozorno v súkromí, a veľmi dobrou dostupnosťou do Bratislavy (12min nákupné centrum Bory mall, Nemocnica Bory, Obi, Hornbach, Mercedes-benz, Kia, Hyundai, Volvo, Ptáček, Metro, Kaufland, Lidl, Decatlon)
2Aké zaujímavosti nájdem v lokalite Lozorno?
Golfový areal Lozorno Pegas

Ak sa chcete zlepšiť alebo precvičiť údery, v Golfovom areáli Lozorno nájdete všetko, čo k tomu potrebujete. Čaká vás tu 55 otvorených odpalísk, 12 krytých odpalísk, 2x putting green, chipping green a 2x pitching green.
Golf Lozorno

Strelnica Lozorno

Novovybudovaná krytá strelnica s celoročnou prevádzkou v Lozorne je určená na streľbu jednotlivcov a skupín zaujímajúcich sa o zbrane a strieľanie.
Strelnica Lozorno

Boutique hotel a restaurácia Pri mlyne

Autentická reštaurácia, ale aj hotel s 16 izbami a 2 priestrannými apartmánmi, zariadenými starožitným nábytkom. Relax si užijete aj vo wellness centre, prípadne si oddýchnete v typickej vínnej pivnici. Nájdete tu aj slovenský skanzen s ľudovou architektúrou. Krásnu prírodu podkarpatskej scenérie dopĺňa jazierko s historickým mlynom a potôčik pretekajúci celým areálom.
Hotel Pri Mlyne

Reštaurácia Zorno

Reštaurácia je zariadená v modernom a elegantnom štýle a je rozdelená na reštauračnú a kaviarenskú časť. Nájdete tu pestrý výber jedál a nápojov, vínnu kartu s ponukou kvalitných slovenských i zahraničných vín. Reštaurácia odráža chuť talianskej kuchyne a vytvára harmonický zážitok z posedenia, pretože charakter Zorna vytvára tradičné hodnoty.
Reštaurácia Zorno

Hotel karpatský dvor

Hosťom ponúka kvalitné ubytovanie v hotelových izbách trojhviezdičkovej kategórie typu Economy, Business, Business Plus a luxusných Apartmánoch. Hoteloví hostia majú k dispozícii relaxačné wellness centrum, kde si môžu oddýchnuť a aktívnejší hostia môžu využiť malé fitness centrum.

Cyklotrasy

V okolí je vyše 12 kvalitných cyklotrás ktoré potešia ako rodiny s deťmi tak náročných cyklistov.
Cyklotrasa Lozorno
3Aký je postup pri kúpe domu?
Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Na viacerých stretnutiach postupne vysvetlíme históriu, a zároven budúcnosť projektu. Nakoľko sa jedná o celkovo unikátny projekt budú každému klientovi umožnené dispozičné zmeny, a úpravy projektu vrámci zmluvne dohodnutých podmienok. Poskytneme kompletnú projektovú dokumentáciu so zmluvami.

Následne po ich odsúhlasení sa podpisuje rezervačná zmluva a začína proces, kde sa rieši stavba Holodomu, alebo v prípade požiadaviek zabezpečiť Štandart, alebo vysoký nadštandart v spolupráci s našim dizajnovým štúdiom.

Po finálnom odsúhlasení všetkých zmien, požiadaviek a podpísaní ZOBKZ sa začína samotna realizácia. Klient bude pravidelne informovaný o postupe realizácie na kontrolných dňoch stavby.

POSTUP NÁKUPU DOMU OD NÁS

ikonkaproces
1

REZERVÁCIA DOMU

Rezervačný poplatok, prvá splátka (záložná zmluva na pozemok)
POZEMOK
2

ZÁPIS DOMU

Druhá splátka domu (pri zápise rozostavanej stavby)
rozloha
3

HRUBÁ STAVBA

Tretia splátka (hrubá stavba uzavretá, stavba s výplňami otvorov, rozvody, elektro, kúrenie, voda)
materialyikonka
4

FINALIZÁCIA DOMU

Štvrtá splátka (sádrokarton, zateplenie, omietky, potery)

V PRÍPADE OTÁZOK NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ


SME VÁM NEUSTÁLE K DISPOZÍCII

parallax background